Рюкзак шкільний ортопедичний каркасний YES H-11 Cambridge 33.5*26*13.5 код: 555134
- Немає в наявності
- Код: 555134





+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний шкільний рюкзак з пластиковими елементами, що забезпечують жорсткість спини і боковин. На передній панелі ранця - об'ємна кишеня, а також бічні кишені для пляшки з водою та інших особистих речей дитини. Наявність відділення для лептопа. Широкі і зручні лямки, регульовані, S-подібної форми. М'яка основна прогумована ручка для зручного перенесення та додаткова ручка-петля, світловідбиваючі елементи - 6 шт. Основний матеріал: поліестер, водовідштовхувальний. Габарити: 26х34х14 див. Об'єм: 12 л. Вага: 950 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 950г |
| Вид продукції | Рюкзак каркасний Н-11 |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 33,5 см |
| Глибина | 13,5 см |
| Кількість внутрішніх роздільників | 2 |
| Кількість кишень | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колекція | Cambridge |
| Модель рюкзака | H-11 |
| Обсяг | 12л |
| Розмір | L |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 26см |
| торговельна марка | Да |

