Рюкзак шкільний YES S-21 Barbie 40*29*12.5 код: 555267
- Немає в наявності
- Код: 555267









+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний рюкзак для учнів молодших класів. Має два основних відділення для аксесуарів і два бічних кишені - для дрібниці і пляшки з водою. Додатково є секція для лептопа і маленький гаманець. Ранець зручно тримати в руці або підвішувати за петельку. Також його можна ставити на підлогу - дно ущільнений щільною матерією і спеціальною вставкою. Габарити: 37х29х12 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 750г |
| Вид продукції | Рюкзак School |
| Висота | 40см |
| Глибина | 12,5 см |
| Додаткові переваги | велика кількість відділень |
| Кількість кишень | 3 |
| Колекція | Shine |
| Модель рюкзака | S-21 |
| Обсяг | 14,5 л |
| Розмір | M |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 29см |
| торговельна марка | Да |

