Рюкзак шкільний ортопедичний каркасний 1 Вересня H-12 Steel Force код: 555950
- Немає в наявності
- Код: 555950







+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плотный жесткокаркасный рюкзак на два отделения. Передняя панель выполнена в виде «панциря», который не деформируется при легком давлении, сохраняя форму даже при неравномерной загрузке рюкзака. «Панцирь» выполнен из плотного EVA-материала. Рюкзак повторяет форму позвоночника, препятствует его искривлению, способствует формированию правильной осанки. Уникальная система крепления лямок позволяет выставить максимально комфортную высоту по спине ребенка. Есть дополнительная фиксация лямок с помощью нагрудного ремня.2 юоковых кармана для бутылки с водой и других личных вещей. Наявність відділення для лептопа, органайзера, телефону. 6 світловідбивних елементів. Посилене дно з захисними накладками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 980+-10% |
| Вид продукції | Рюкзак каркасний H-12 Shelby |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 38см |
| Глибина | 15см |
| Кількість внутрішніх роздільників | 2 |
| Кількість кишень | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість світловідбивних елементів | 8 |
| Колекція | Steel Force |
| Наявність органайзера | + |
| Обсяг | 16,5 л |
| Розмір | M |
| Ширина | 29см |
| торговельна марка | 1 Вересня |

