Рюкзак Santoro Candy 30х29х9 код: 556613
- Немає в наявності
- Код: 556613

РОЗПРОДАЖ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний рюкзак відрізняється своєю місткістю. Одне основне відділення дозволяє розмістити всі необхідні шкільні речі. Додатковий кишеню на блискавці на передній панелі призначений для інших важливих предметів. Два бічних кишені можуть бути використані для пляшки з водою та інших необхідних дрібниць. Дизайн рюкзака дуже стильний, що неодмінно вплине на підвищення самооцінки й настрою школярки. Матеріал: поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 494г |
| Вид продукції | Рюкзак Тrend (LP) |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 37см |
| Глибина | 12см |
| Додаткові переваги | місткість |
| Кількість кишень | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість світловідбивних елементів | Так |
| Колекція | Santoro |
| Обсяг | 12л |
| Розмір | 37х28х12см |
| Ширина | 28см |
| торговельна марка | Да |

