Рюкзак міський YES Roll-top T-61 Viola код: 557194
- Немає в наявності
- Код: 557194

РОЗПРОДАЖ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель T-61 відрізняється не тільки ефектним дизайном, але, в першу чергу, великою кількістю кишень, відділень і секцій. Основне відділення, два бічних кишені, передній кишеню, а також потаємний відділ на спинці. При цьому основний блок можна зробити більш містким, досить відстебнути верхній клапан від засувки — і його можна заповнювати речами! Матеріал рюкзака – водовідштовхувальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500г |
| Вид продукції | Roll - Top |
| Висота | 42см |
| Глибина | 15см |
| Кількість внутрішніх роздільників | 2 |
| Кількість кишень | 2 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колекція | <> |
| Модель рюкзака | T-61 |
| Наявність кишені для ноутбука | + |
| Обсяг | 18л |
| Розмір | M |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 29см |
| торговельна марка | Да |

