Рюкзак міський YES GP-01 Green x-factor код: 557208
- Немає в наявності
- Код: 557208

РОЗПРОДАЖ






+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак, розкладається на 180 градусів – новинка від Yes. Крім того, «X-factor» має на бічній панелі USB роз'єм для підзарядки смартфона або іншої техніки прямо на ходу. Додаткова перевага – потайна кишеня на спинці, для доступу до нього не потрібно знімати рюкзак з плечей. Підвішувати «X-factor», як і носити в руці можна за петельку на верхній панелі. Щільний матеріал захистить ваші речі від негоди в будь-який сезон, а стильний дизайн забезпечить впізнаваність в будь-якій компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900г |
| Вид продукції | Рюкзак молодіжний |
| Висота | 40см |
| Глибина | 10см |
| Кількість внутрішніх роздільників | 2 |
| Кількість кишень | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість світловідбивних елементів | 1 |
| Колекція | Green |
| Модель рюкзака | GP-01 |
| Наявність кишені для ноутбука | + |
| Наявність органайзера | + |
| Обсяг | 16,5 л |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 28см |

