Рюкзак міський Smart SG-17 Cold sea код: 557726
- Немає в наявності
- Код: 557726

РОЗПРОДАЖ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак, що поєднує в собі функціонал міського та місткість похідного. Одне основне відділення і два передніх кишені на блискавці. Ергономічні, ущільнені спинка і лямки, щільне дно, ручка-петля. Надійна фурнітура: пластикова блискавка, металеві замки з декоративним підвісом з екошкіри. Матеріал: поліестер. Розмір 43х31х12,5 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500г |
| Вид продукції | Рюкзак молодіжний |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 43см |
| Глибина | 12,5 см |
| Додаткові переваги | легкий і функціональний |
| Кількість кишень | 2 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колекція | <> |
| Модель рюкзака | SG-17 |
| Обсяг | 22,5 л |
| Розмір | M |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 31см |
| торговельна марка | Smart |

