Рюкзак міський прогулянковий YES ST-27 Mountain lavender 29*23*10 код: 555772
- Немає в наявності
- Код: 555772





+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний міський рюкзак для повсякденного використання. Зручно носити як в руці, так і за плечима. Всередині передбачений органайзер - для впорядкування вмісту. Основний блок доповнено секцією для телефону і двома бічними кишенями. Основний матеріал: нейлон. Розмір: XS. Габарити: 23х29х10 див. Об'єм: 7 літрів. Вага: 300 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 450г |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 29см |
| Глибина | 10см |
| Група товарів | Рюкзак Oxygen |
| Додаткові переваги | Сумка-рюкзак |
| Кількість кишень | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Модель рюкзака | ST-27 |
| Обсяг | 9л |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 29*23*14см |
| Ручка (прогумована, м'яка, ущільнена) | М'яка |
| Серія | ST-27 |
| Тип дна | <> |
| Тип рюкзака | Рюкзак молодіжний |
| Колір | Лавандовий |
| Ширина | 23см |
| торговельна марка | Да |

