Косметичка YES YW-50 Гламур золото код: 531471
- Немає в наявності
- Код: 531471



+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка Гламур золото. Косметичка для дівчат. Має основне відділення і зручний бічний кишеню. Використовується для зберігання різних і потрібних дрібниць. Підходить для щоденного використання. Матеріал: еко-шкіра+поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 83г |
| Вид продукції | Косметичка |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 10см |
| Довжина | 16см |
| Додаткові переваги | додатковий зовнішній кишеню |
| Колекція | Гламур |
| Матеріал | Еко-шкіра,поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип пенала | Косметичка |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 6см |
| торговельна марка | YES Weekend |

