Косметичка YES YW-31 Tuti Fruti код: 532598
- Немає в наявності
- Код: 532598



+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасні жінки добре розуміють всю цінність практичною і стильною косметички. Витончена і красива, вона легко вмістить такі важливі б'юті-інструменти як пудра, помада, туш, олівець, тіні, рум'яна, а також улюблений парфум і ще кілька дрібниць. Досить містка, з класним принтом і зручною ручкою – Make-up bag Yes Weekend.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100г |
| Вид продукції | Косметичка |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 18см |
| Довжина | 11см |
| Колекція | Tuti Frut |
| Матеріал | Кожзам |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип пенала | Косметичка |
| Ширина | 9см |
| торговельна марка | YES Weekend |

