Косметичка YES YW-34 Butterflies код: 532644
- Немає в наявності
- Код: 532644










+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумочка – кращий варіант для дрібних речей або косметики! Косметичка виконана з екошкіри. Яскравий принт поверхні, виконаний в трендових відтінках, обов'язково сподобається дівчині будь-якого віку! Одне основне відділення на блискавці, подвійна прошивка швів і міцна підкладка – ось переваги вибору на користь якісної продукції британського бренду Yes.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90г |
| Вид продукції | Косметичка |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 12см |
| Довжина | 6см |
| Колекція | Butterfly |
| Матеріал | Еко-шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип пенала | Косметичка |
| Колір | різнобарв'я |
| Ширина | 20см |
| торговельна марка | Да |

