Косметичка YES YW-53 Rachell Pattern код: 532667
- Немає в наявності
- Код: 532667

РОЗПРОДАЖ
+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава, приваблива косметичка для дівчат на кожен день. Відділення на блискавці вміщує косметику, дзеркальце, упаковку серветок та інше. Таку косметичку зручно брати з собою в поїздки або навіть на навчання або прогулянки з друзями. Оцініть всі переваги стильного аксесуара від Yes.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 58г |
| Вид продукції | Косметичка |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 15см |
| Довжина | 24,5 см |
| Додаткові переваги | з шармом «пензлик», з голографічним ефектом |
| Колекція | Rachel |
| Матеріал | ПВХ |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип пенала | Косметичка |
| Колір | голографічна з кольоровим принтом |
| Ширина | 4см |
| торговельна марка | YES Weekend |

