Рюкзак шкільний для підлітка YES T-23 Flamingo 45*31*14.5 код: 554796
- Немає в наявності
- Код: 554796

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА





+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий рюкзак на 2 відділення. Всередині — додаткові кишені для лептопа і телефону, кишеня на передній і бічні кишені на блискавці. Спинка і лямки з елементами вентильованим сітки «Air Mesh». Світловідбиваючі елементи - 5 шт. Матеріал: поліестер, водовідштовхувальний. Розмір: M. Габарити: 31х45х15 див. Об'єм: 20 л. Вага: 800 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800г |
| Вид продукції | Рюкзак Hard |
| Висота | 45см |
| Глибина | 14,5 см |
| Кількість кишень | 3 |
| Колекція | <> |
| Модель рюкзака | T-23 |
| Обсяг | 20л |
| Розмір | XL |
| Серія рюкзака | <> |
| Тип рюкзака | Рюкзак молодіжний |
| Ширина | 31см |
| торговельна марка | Да |

