Рюкзак міський YES ST-16 Infinity grey mist 42*31*13 код: 555048
- Немає в наявності
- Код: 555048






+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний і привабливий рюкзак з переднім кишенькою і відділенням для лептопа. Всередині міститься все найнеобхідніше, не створюючи незручностей при транспортуванні. Основний матеріал: еко-шкіра. Додатково: кишеня для телефону. Габарити: 31х42х13 див. Об'єм: 17 літрів. Вага: 750 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид продукції | Рюкзак PU Infinity |
| Висота | 42см |
| Глибина | 13см |
| Кількість кишень | 1 |
| Колекція | Infinity |
| Матеріал | PU |
| Модель рюкзака | ST-16 |
| Обсяг | 17р |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | XL |
| Серія рюкзака | <> |
| Тип рюкзака | Рюкзак молодіжний |
| Ширина | 31см |
| торговельна марка | Да |

