Рюкзак шкільний ортопедичний каркасний 1 Вересня H-17 Owl 34.5*28*13.5 код: 555100
- Немає в наявності
- Код: 555100

РОЗПРОДАЖ





+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний шкільний рюкзак з пластиковими елементами, що забезпечують жорсткість спини і боковин. В основному відділенні - рухливі роздільники з еластичною стрічкою, прозора кишеня для розкладу і для картки з особистими даними. На передній панелі ранця - об'ємна кишеня, бічні кишені для пляшки з водою та інших дрібниць. Широкі, зручні лямки, регульовані, S-подібної форми, світловідбивачі - 4 шт. Основний матеріал: поліестер, водовідштовхувальний. Розмір: M. Габарити: 28х35х14 див. Об'єм: 14 л. Вага: 1050 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1060г |
| Вид продукції | Рюкзак каркасний PREMIUM |
| Висота | 34,5 см |
| Глибина | 13,5 см |
| Кількість кишень | 3 |
| Колекція | <> |
| Модель рюкзака | H-17 |
| Обсяг | 13л |
| Розмір | XL |
| Серія рюкзака | <> |
| Тип рюкзака | Рюкзак шкільний, каркасний |
| Ширина | 28см |
| торговельна марка | 1 Вересня |

