Рюкзак міський YES ST-33 PUSSY 35*29*12 код: 555494
- Немає в наявності
- Код: 555494

РОЗПРОДАЖ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак на одне основне відділення з двома бічними кишенями. Оснащений передньою секцією - для дрібниць. Основний матеріал: поліестер. Розмір: М. Додатково: 4 світловідбивних елементів. Габарити: 29х35х12 див. Об'єм: 13 літрів. Вага: 400 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид продукції | Рюкзак Тrend |
| Висота | 35см |
| Глибина | 12см |
| Кількість кишень | 3 |
| Колекція | Kotomaniya |
| Модель рюкзака | ST-33 |
| Обсяг | 12л |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | XL |
| Серія рюкзака | <> |
| Тип рюкзака | Рюкзак молодіжний |
| Ширина | 29см |
| торговельна марка | Да |

