Рюкзак шкільний ортопедичний каркасний YES H-12 Oxford код: 555956
- Немає в наявності
- Код: 555956

РОЗПРОДАЖ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щільний жесткокаркасный рюкзак на два відділення. Передня панель виконана у вигляді «панцира», що не деформується при легкому тиску, зберігаючи форму навіть при нерівномірному завантаженні рюкзака. «Панцир» виконаний з щільного EVA-матеріалу. Рюкзак повторює форму хребта, перешкоджає його викривлення, сприяє формуванню правильної постави. Унікальна система кріплення лямок дозволяє виставити максимально комфортну висоту по спині дитини. Є додаткова фіксація лямок з допомогою нагрудного ременя. 1 потайна кишеня з сіточкою для пляшки з водою та інших особистих речей. Наявність відділення для лептопа, органайзера, телефону. 6 світловідбивних елементів. Посилене дно з захисними ніжками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 980+-10% |
| Вид продукції | Рюкзак каркасний H-12 Shelby |
| Висота | 38см |
| Глибина | 15см |
| Кількість внутрішніх роздільників | 2 |
| Кількість кишень | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість світловідбивних елементів | 8 |
| Колекція | Oxford |
| Модель рюкзака | H-12 |
| Наявність органайзера | + |
| Обсяг | 16,5 л |
| Розмір | M |
| Серія | H-12 |
| Ширина | 29см |

