Рюкзак шкільний ортопедичний каркасний 1 Вересня H-17 Lovely roses код: 556331
- Немає в наявності
- Код: 556331

РОЗПРОДАЖ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний рюкзак виготовлений з особливо міцного поліестеру з водовідштовхувальними властивостями. Рюкзак має хорошу місткість. Складається з одного основного відділення, 1 переднього, 2 бічних кишені для пляшки. Внутрішні роздільники в основному відділенні дозволяють правильно організувати простір в рюкзаку. Є кишенька для картки з розкладом і для картки з особистими даними. Завдяки силіконової ручці можна без проблем переносити рюкзак в руках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1100г |
| Вид продукції | Рюкзак каркасний PREMIUM |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 34,5 см |
| Глибина | 13,5 см |
| Кількість внутрішніх роздільників | 2 |
| Кількість кишень | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колекція | Love |
| Модель рюкзака | H-17 |
| Обсяг | 13л |
| Розмір | M |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 28см |
| торговельна марка | 1 Вересня |

