Рюкзак міський YES T-59 Cherry код: 557222
- Немає в наявності
- Код: 557222

РОЗПРОДАЖ





+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самий літній, соковитий дизайн рюкзака Т-59 для активних і яскравих дівчат. Зручна і містка форма з наддувним кришкою, а також зовнішньою кишенею, який надійно зачиняється, як і весь рюкзак гумовими ременями на застібках. Внутрішнє відділення дозволить вмістити всі необхідні літні речі і аксесуари. У верхній частині рюкзака є ручка для зручності носіння в руці. З таким рюкзаком важко залишитися непоміченим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500г |
| Вид продукції | Рюкзак молодіжний |
| Висота | 38см |
| Глибина | 13см |
| Кількість внутрішніх роздільників | 2 |
| Кількість кишень | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість світловідбивних елементів | 1 |
| Колекція | Cherry |
| Наявність кишені для ноутбука | + |
| Наявність органайзера | + |
| Обсяг | 16л |
| Розмір | M |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 27см |

