Рюкзак міський YES Roll-top T-70 Navigator militarist код: 557242
- Немає в наявності
- Код: 557242

РОЗПРОДАЖ





+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний молодіжний рюкзак Yes. Досить функціональний і практичний. Вміщає в себе велику кількість речей, ідеально підійде для подорожей. Для безпеки є світловідбиваючі елементи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 290г |
| Вид продукції | Roll - Top |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 44см |
| Глибина | 12см |
| Кількість кишень | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість світловідбивних елементів | 1 |
| Колекція | Navigator |
| Модель рюкзака | T-70 |
| Обсяг | 14л |
| Розмір | S |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 27см |
| торговельна марка | Да |

