Рюкзак міський YES soft-touch T-62 Grey Shadow код: 557301
- В наявності
- Код: 557301

РОЗПРОДАЖ
-25%




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий рюкзак молодіжний Grey Shadow на 1 відділення. На передній панелі - дві кишені на блискавці. Дозволяє розмістити і систематизувати велику кількість особистих речей, наявність відділення для лептопа і телефону. Основний матеріал: еко-шкіра . Додатково: водовідштовхувальний матеріал. Габарити: 42*30*12 див. Вага: 700г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 635г |
| Вид продукції | Рюкзак Сity |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 42см |
| Глибина | 12см |
| Кількість кишень | 2 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колекція | Gray |
| Модель рюкзака | T-62 |
| Наявність органайзера | + |
| Обсяг | 15л |
| Розмір | M |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 30см |
| торговельна марка | Да |

