Рюкзак міський YES Roll-top T-72 Urban grey код: 557388
- Немає в наявності
- Код: 557388

РОЗПРОДАЖ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний рюкзак молодіжний Yes припаде до смаку цінителям функціональних речей. Він стане в нагоді і для прогулянок по місту, і для коротких заміських поїздок. Досить місткий, зручний. Модна модель в 3-х кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900г |
| Вид продукції | Roll - Top |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 45см |
| Глибина | 12см |
| Кількість відділень | 1 |
| Колекція | Trolls |
| Модель рюкзака | T-72 |
| Наявність кишені для ноутбука | + |
| Наявність органайзера | + |
| Обсяг | 21л |
| Розмір | XL |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 30см |
| торговельна марка | Да |

