Рюкзак городской YES T-76 Wetland код: 557426
- Немає в наявності
- Код: 557426

РОЗПРОДАЖ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вместительный, молодежный рюкзак Wetland на 1 основное отделение. На передней панели - объемный карман со стильными ремнями на застежках. Два боковых кармана. Позволяет разместить и систематизировать личные вещи, отделение для телефона. Основной материал: эко кожа. Дополнительно: водоотталкивающий. Габариты: 45*32*13,5 см. Вес: 950 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 950г |
| Вид продукції | Рюкзак Сity |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 45см |
| Глибина | 13,5 см |
| Кількість кишень | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колекція | <> |
| Модель рюкзака | T-76 |
| Наявність органайзера | + |
| Обсяг | 19л |
| Розмір | L |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 32см |
| торговельна марка | Да |

