Рюкзак міський YES Roll-top T-77 Grey anthracite код: 557433
- Немає в наявності
- Код: 557433





+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тренд 2019 року - рюкзак-труба! Збільшити його обсяг при бажанні можна практично на третину! Для цього верхній клапан розкладається і заповнюється речами. Виконаний з еко-шкіри, рюкзак підходить до будь-якого стилю одягу, може бути використаний як влітку, так і взимку. Для кого рюкзак-труба від Yes? Для учнів, які працюють, молодих, енергійних, одним словом, всіх, хто цінує яскраві і якісні речі британського виробництва. Переносити рюкзак або підвішувати зручно за петельку на верхній панелі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600г |
| Вид продукції | Roll - Top |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 40см |
| Глибина | 13см |
| Кількість відділень | 1 |
| Колекція | Gray |
| Модель рюкзака | T-77 |
| Наявність органайзера | + |
| Обсяг | 17,5 л |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | M |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 29,5 см |
| торговельна марка | Да |

