Рюкзак міський YES з паєтками GS-02 Pink код: 557651
- Немає в наявності
- Код: 557651

АКЦИЯ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний рюкзак з паєтками – прикраса кожного дня сучасної дівчини! Тренд, впевнено завойовує серця дівчат по всьому світу кожен день – тепер ще яскравіше, ніж коли-небудь, завдяки Yes. Паєтки створюють ефект двосторонньої поверхні і в залежності від освітлення сяють гранями різних відтінків. Одне основне відділення на блискавці вміщує необхідні на прогулянці речі. Ручка на верхній панелі дозволяє носити рюкзак не тільки на плечах, але і в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200г |
| Вид продукції | Рюкзак Тrend |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 23см |
| Глибина | 17см |
| Додаткові переваги | двостороння пайедка |
| Колекція | Pink |
| Модель рюкзака | GS-02 |
| Обсяг | 7л |
| Стать | Для дівчаток |
| Ручка (прогумована, м'яка, ущільнена) | М'яка |
| Серія рюкзака | <> |
| Тип дна | М'яке |
| Ширина | 19см |
| торговельна марка | Да |

