Рюкзак міський YES CA 183 темно-синій код: 557783
- Немає в наявності
- Код: 557783

РОЗПРОДАЖ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітна навчання — елітні аксесуари. Відкрийте для себе світ якісних рюкзаків разом з серією Cambridge від Yes. Високоякісна еко-шкіра не тріскається на морозі, не вицвітає під дією сонячних променів. Два великих відділення призначені для основної маси речей, а бічні кишені – для більш дрібних. Не відмовляйте собі в купівлі якісного та стильного речі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600г |
| Вид продукції | Рюкзак Cambridge |
| Висота | 47см |
| Глибина | 13см |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість світловідбивних елементів | 3 |
| Модель рюкзака | CA -183 |
| Обсяг | 14,5 л |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ручка (прогумована, м'яка, ущільнена) | М'яка |
| Серія рюкзака | <> |
| Тип дна | М'яке |
| Ширина | 24см |
| торговельна марка | Да |

