Сумка молодіжна YES TB-20 Minions код: 557816
- Немає в наявності
- Код: 557816

АКЦИЯ


+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка молодіжна для прогулянок і пляжу виконана з полотняної тканини з кольоровим принтом. Всередині є потайна кишеня для зберігання потрібних дрібниць. Матеріал: канвас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300г |
| Вид продукції | Сумка |
| Висота | 35см |
| Глибина | 10см |
| Кількість внутрішніх роздільників | 1 |
| Колекція | Minions |
| Матеріал | Канвас |
| Модель рюкзака | TB-20 |
| Стать | Для дівчаток |
| Ручка (прогумована, м'яка, ущільнена) | М'яка |
| Серія рюкзака | <> |
| Ширина | 31см |
| торговельна марка | Да |
| Основні атрибути | |
| Кількість відділень | 1 |

