Чохол для ноутбука YES Triango рожевий код: 557822
- Готово до відправки
- Код: 557822

-9%



+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як зберегти первозданний зовнішній вигляд улюбленого гаджета? Ця задача легко вирішується за допомогою чохла для ноутбука від торгової марки YES. Чохол виконаний з щільної тканини з додатковим ущільненням його стінок спіненим поліпропіленом. Це захистить поверхню вашого ноутбука від дрібних ушкоджень у вигляді подряпин, сколів і т. д. Чохол має додатковий кишеню на блискавці, де можна розмістити зарядний пристрій, навушники, флешку та ін. Знімний брелок-помпон додає чохлу вишуканий вигляд. Підходить для ноутбуків з діагоналлю 15 дюймів. Матеріал: поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Чохол |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 205г |
| Вид продукції | Сумка чохол |
| Висота | 30см |
| Додаткові переваги | із зовнішньою кишенею; з шармом «помпон» на брелоку |
| Кількість кишень | 1 |
| Колекція | <> |
| Матеріал | Поліестер 300D+600D |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 30х41см |
| Серія рюкзака | <> |
| Тип дна | М'яке |
| Ширина | 41см |
| торговельна марка | Да |

