Рюкзак міський G-04 Monogrey 425*29*105 код: 557887
- Немає в наявності
- Код: 557887






+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний і надійний рюкзак для навчання, поїздок і прогулянок. Ергономічні, ущільнені спинка і лямки, щільне дно, ручка-петля. Два відділення на блискавці: основна і додаткова з боковим відкриттям для лептопа, планшета або інших не об'ємних речей. Дві зовнішні кишені на блискавці. Надійна фурнітура: пластикова блискавка, металеві замки з декоративним підвісом з екошкіри. Матеріал: поліестер. Розмір 42,5х29х10,5 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 340г |
| Вид продукції | Рюкзак молодіжний |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | <> |
| Висота | 42,5 см |
| Глибина | 10,5 см |
| Кількість кишень | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колекція | Monogrey |
| Наявність кишені для ноутбука | + |
| Обсяг | 12,5 л |
| Розмір | M |
| Ручка (прогумована, м'яка, ущільнена) | М'яка |
| Ширина | 29см |
| торговельна марка | Smart |

