Рюкзак міський YES CA 095 синій 45*28*11 код: 554037
- Немає в наявності
- Код: 554037

РОЗПРОДАЖ




+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Габарити: 45х28х11 см об'єм (л): 8 Вага: 750г. В середині рюкзака додатковий відділ і кишеня на блискавці. Передня панель рюкзака оздоблена кишенею, також бічні кишені. Спинка рюкзака частково оздоблена дихаючою сіткою Air Mesh - кишеня на блискавці. Наплічні ергономічні ремені з дихаючою сіткою. Брендована металева фурнітура. Матеріал виробу: поліестер і синтетичний нубук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45см |
| Глибина | 11см |
| Група товарів | Рюкзак Cambridge |
| Кількість кишень | 5 |
| Кількість відділень | 2 |
| Обсяг | 14л |
| Розмір | XL |
| Ручка (прогумована, м'яка, ущільнена) | М'яка |
| Серія рюкзака | <> |
| Тип дна | М'яке |
| Тип рюкзака | <> |
| Ширина | 28см |
| торговельна марка | Да |

