Рюкзак міський YES CA 182 сірий код: 557782
- Немає в наявності
- Код: 557782

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА







+380 (63) 954-99-60
вопросы по заказам и товару-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Dnipro
- +380 (63) 954-99-60вопросы по заказам и товаруМенеджервул. Каштанова, 11, Dnipro, Україна+380734065108+380684065108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Yes - це турбота про комфорт, місткість і красу одночасно. Рюкзак серії Cambridge зручно брати з собою на навчання, в поїздкі або на зустріч із друзями. Для великих промов - основний відділ, для дрібниць - бічні кишені і переднє відділення. Щільна тканина захищає речі від негоди в будь-який сезон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 750г |
| Висота | 47см |
| Глибина | 15,5 см |
| Група товарів | Рюкзак Cambridge |
| Кількість кишень | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Модель рюкзака | CA -182 |
| Обсяг | 20л |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ручка (прогумована, м'яка, ущільнена) | М'яка |
| Серія рюкзака | <> |
| Тип дна | М'яке |
| Тип рюкзака | Рюкзак молодіжний |
| Ширина | 28см |
| торговельна марка | Да |

