Відгуки про компанію КанцбазарОЛЬГА М. Відмінно29.11.2025Картини сподобались,гарна ціна,швидка доставка, добре запаковані.Всім задоволена.Дякую.Олена Ж. Відмінно29.11.2025Юлия Р. Відмінно28.11.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaВсе супер, дитина задоволена!Маргарита Б. Відмінно27.11.2025Юлия Р. Відмінно27.11.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaОльга Т. Дуже погано27.11.2025Юлія Б. Відмінно27.11.2025Наталія Я. Відмінно26.11.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaВікторія М. Відмінно26.11.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaОлена Т. Відмінно26.11.2025Угода на маркетплейсі Prom.ua
Картини сподобались,гарна ціна,швидка доставка, добре запаковані.Всім задоволена.Дякую.
Все супер, дитина задоволена!